ВИКЛИК САНТЕХНІКА
098 641 58 40

Інженерна сантехніка

Монтаж та обслуговування водонагрівачів
бойлер в Києві і Області

Пропозицій купити бойлер, сьогодні досить багато. Логічно, що з рішенням придбати водонагрівач, у людини виникає кілька важливих питань:

  • якій бойлер обрати, якого виробника?
  • де в приміщені розмістити бажаний водонагрівач?
  • у кого замовити послугу встановити бойлер?

Як зв’язатись

Відповідає на питання
Місцевий Сантехнік

Алгоритм дій

Вирішення питань
інженерної сантехніки

Що ми пропонуємо

Як розрахувати необхідний об’єм води бойлера

Резервуар для зберігання гарячої води від 50 л до 250 л

Місткість бака для гарячої води багато в чому залежить від ваших звичок щодо споживання гарячої води та кількості людей, які живуть у вашому будинку. Приблизно очікується 50 літрів на душу населення. Однак слід зазначити, що при прийнятті душ споживається від 30 до 60 літрів, а при купанні споживається до 150 літрів. Вимийте руки один раз і ви вже на відстані 5 літрів. Вимийте його один раз і він буде 30 літрів! Коротше кажучи: якщо кожен приймає душ, миє руки холодною водою та використовує посудомийну машину, 50 літрів на людину цілком достатньо. Але якщо всі купаються, миють руки теплою водою кожні п’ять хвилин і ополіскуються вручну, 50 літрів на людину означає, що хтось має митися холодною водою! В цьому випадку вам краще збільшити пропускну здатність.

Сам собі майстер

Поради і рекомендації
інженерна сантехніка

Яка функція запобіжного клапана?

Запобіжний клапан водонагрівача має вбудований зворотний клапан (задній клапан), який запобігає проникненню води назад у водопровід. Злив води під час нагрівання відбувається нормально та сигналізує про правильну роботу зворотного клапана. Під час нагрівання води її обсяг збільшується до 3,5% обсягу нагрівання. Це означає, що для об’єму 120 літрів приблизно 4,2 літра води повинні витікати. Кількість води, що зливається може бути різним, це залежить від декількох обставин (обсяг нагріву, різниця температур води до і після нагрівання, тиск у водопроводі).

Якщо вода стікає за межі фактичного опалення, проблема може бути наступною:

  • Домішки або відкладення в запобіжному клапані можуть спричинити витік; рекомендуємо повертати клапан або важіль (італійський тип) у верхній частині клапана; це слід робити кожні три місяці як превентивний захід.
  • при високому вхідному тиску із значенням вище 4,8 бар необхідно встановити редукційний клапан на вхідній лінії (ми рекомендуємо знизити вхідний тиск до значення близько 3 бар)
  • Звичайно, витік також може бути спричинений несправністю запобіжного клапана.

Якщо вода стікає лише при нагріванні, потягніть шланг на сопло та злийте його у відходи. Злив води не повинен прямувати вгору, він не повинен бути довшим за два метри, і він повинен бути захищений від замерзання та стиснення.
Тим не менш, найкращим рішенням є встановлення розширювальної посудини між водонагрівачем та запобіжним клапаном. Об’єм розширювальної судини має бути близько 5% від ємності водонагрівача. Це запобігає марнотратству води, в деяких країнах це рішення навіть є обов’язковим.

Чому може з'явитися смердюча тепла вода?

Ця проблема впливає на воду, а не на водонагрівачі. Деяка вода (добре, необроблена вода) містить велику кількість сульфату разом із бактеріями, які зменшують цей сульфат. Ці безпечні для здоров’я бактерії виробляють газ сірководню (запах) у застійній воді, що була звільнена від кисню, іонний щит водню. Чим більша активність цього анода (гірша якість води), тим більше іонів водню і більше сірководневих газів. Ці бактерії що неспроможні зростати у присутності кисню у повітрі, і тому вони зустрічаються у джерелах холодної води. Якщо та сама вода нагрівається, всі вони виникають. У деяких випадках це допомагає замінити анод на інший, який може мати інший склад. Однак, якщо це не вирішить проблему, ми рекомендуємо демем демувати анод, хоча це скорочує термін служби водонагрівача.

Як мені вчинити при зливі води з водонагрівача?

  1. Вимкніть усі електричні радіатори, що знаходяться у водонагрівачі
  2. Підключіть лінію подачі холодної води до водонагрівача (до водонагрівачів).
  3. Відкрийте клапан гарячої води (тап) десь у підключеній лінії (будьте обережні з одноважільними клапанами – тільки відкривайте теплу воду), якщо ви хочете злити всю лінію розподілу гарячої води, відкрийте всі відповідні клапани
  4. Помістіть досить великий контейнер під випускний клапан водонагрівача або злийте воду у відходи!
  5. Відкрийте зливальний клапан водонагрівача! Він повинен бути у гілці “T” безпосередньо перед входом холодної води у водонагрівач (зі стаціонарними водонагрівачами він іноді розташований на окремому виході в нижній частині).
  6. Якщо ви не змогли знайти зливальний клапан водонагрівача, спорожніть водонагрівач через випробувальний (релейний) клапан, який є компонентом зворотного клапана
  7. Після повного випорожнення водонагрівача всі клапани (кнопки) повинні бути знову закриті!

Примітка: При випорожненні водонагрівача на зиму не забудьте спорожнити систему водопроводу. Якщо водонагрівач залишається без води протягом тривалого часу, його можна промити перед повторним використанням.

Як я можу очистити внутрішню частину бойлера?

Після випорожнення та відкриття резервуара для зберігання води ви побачите, як теплообмінник забруднений водяним каменем. Якщо м’який водяний камінь, його можна змити або видалити струменем води або витерти, наприклад, тканиною). Якщо водяний камінь твердий, ми рекомендуємо видалити водяний камінь дерев’яним предметом (будьте дуже обережні, емаль за жодних обставин не повинна бути пошкоджена). Ми рекомендуємо купити та замінити нове ущільнення під фланцем та новий магнієвий анод, термін служби якого складає близько 2 років.

Знос потім залежить від роботи та води в цій галузі. Обидва можуть бути доставлені за післяплату

Місцевий Сантехнік – надійний та професіний
сервіс по сусідству з Вами

Теріторія обслуговування: Коцюбинське, Ірпінь, Ворзель, Буча, Немєшаєво, Михайловка-Рубежівка, Дмитрівка, Капітанівка, Диброва, Козинці, Хмільна, Миколаївка, Мироцьке, Гостомель, Мила, Чайки

РАХУВАТИ ПРОЕКТ